مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تفاهم‌نامه مرکز خدمات و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی
   کد: 27720
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
   تبریز/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر این استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجج اسلام موسوی مدیرکل این مرکز و نستوهی دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر این استان ضمن دیدار و گفت‌وگو، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه، با اشاره به تأثیر این دو فریضه الهی در نظام اجتماعی و فردی و تأکید بر استفاده از ظرفیت فرهنگی و رسانه‌ای گروه‌های جهادی و شناسایی و به‌کارگیری ایده‌های خلاق هنری و فرهنگی، توجه جدی به بحث تولید محتوای تبلیغی و ترویجی برای نهادینه‌سازی این دو فریضه دینی را خواستار شد.
   حجت الاسلام نستوهی دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان نیز در این دیدار ضمن تبیین ظرفیت‌ها و کارکردهای این ستاد، برای برگزاری دوره‌های آگاه‌سازی و مهارت افزایی و تربیت مبلغ امربه‌معروف و نهی از منکر، اعلام آمادگی کرد.
   لازم است ذکر شود، معرفی طلاب و روحانیون و خانواده‌های آموزش دیده جهت مربیگری دوره‌های امربه‌معروف و نهی از منکر در مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها، تهیه محتوای آموزشی توسط طلاب و روحانیون برای ارتقای دانش افراد شرکت‌کننده در دوره‌های امربه‌معروف و نهی از منکر و برگزاری دوره‌های آموزشی احیای امربه‌معروف و نهی از منکر ویژه طلاب و روحانیون و خانواده‌های ایشان از جمله بندهای این تفاهم‌نامه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.