مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • حضور رئیس مرکز خدمات در آرامگاه اولین شهید محراب
   کد: 27718
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶
   تبریز/ رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور با حضور در آرامگاه اولین شهید محراب ضمن ادای احترام به این شهید والامقام با یادگار ایشان دیدار گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی با حضور در مرقد شهید آیت الله قاضی طباطبایی (ره) اولین شهید محراب، ضمن ادای احترام به این شهید والامقام با فرزند ایشان حجت الاسلام قاضی طباطبایی دیدار گفت و گو کرد.
   در این دیدار، حجت الاسلام قاضی طباطبایی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از حضور رئیس مرکز خدمات در مرقد آیت الله قاضی طباطبایی و ابراز رضایت از فعالیت‌های مرکز خدمات استان، از خدمات این مرکز سپاسگزاری کرد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی نیز ضمن اشاره به برخی از برنامه‌های مرکز در دوره‌ی جدید، به تبیین اهداف مرکز خدمات در توسعه منابع پایدار در جهت ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به جامعه هدف پرداخت.
   وی در ادامه به نقش تأثیرگذار گزینه‌های فرهنگی و اجتماعی در این امر اشاره کرد و افزود: علماء بلاد و روحانیون هر منطقه می‌توانند در ایجاد و توسعه این منابع بسیار مؤثر باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.