مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • رئیس مرکز خدمات در گفتگو با روابط عمومی مرکز خدمات آذربایجان شرقی:
   مرکز خدمات آذربایجان شرقی در ارائه خدمات به جامعه هدف، فعال و تلاشگر است
   کد: 27698
   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

   تبریز/ رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با ابراز خرسندی از جایگاه رضایت‌بخش مرکز خدمات در بین علماء و مسئولین حوزوی استان آذربایجان شرقی گفت: به لطف خدا ارزیابی‌ها از این مرکز نشان‌دهنده پویایی و تلاشگر بودن مجموعه مرکز خدمات استان در ارائه خدمات به طلاب و روحانیون است.
   مرکز خدمات آذربایجان شرقی در ارائه خدمات به جامعه هدف، فعال و تلاشگر است

   حجت الاسلام و المسلمین میر محمدی در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی ضمن ابراز خرسندی از جایگاه رضایت‌بخش مرکز خدمات در بین علماء و مسئولین حوزوی این استان گفت: به لطف خدا ارزیابی‌ها از این مرکز نشان‌دهنده پویایی و تلاشگر بودن مجموعه مرکز خدمات آذربایجان شرقی در ارائه خدمات به طلاب و روحانیون است.
   رئیس مرکز خدمات در ادامه و در پاسخ به نقطه‌نظر ایشان نسبت به وضعیت حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به قدمت و تاریخ پرافتخار و حضور علماء بزرگ در این استان، ظرفیت‌های خوبی برای تربیت طلاب آگاه به شرایط زمان و مکان و نقش‌آفرین در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی وجود دارد.
   وی در تبیین وضعیت موجود مرکز خدمات نیز با اشاره به اینکه این مرکز در اهداف میان‌مدت خود بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشته و با تمام توان برای رشد و تعالی تحصیلی و تمرکز طلاب و روحانیون بر انجام رسالت حوزوی خود، تلاش می‌کند، افزود: برخورداری مرکز از نیروی انسانی متعهد با روحیه جهادی مهم‌ترین دلیل موفقیت این سازمان است.
   گفتنی است، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر محمدی در پایان، با یادآوری جایگاه خدمت به سربازان حضرت ولی‌عصر (عج) گفت: فعالیت ما باید به‌گونه‌ای باشد که رضایت خاطر حضرت حجت بن حسن العسکری (عج) و نائب ایشان را فراهم کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.