مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران آذربایجان شرقی برگزار شد
   کد: 27570
   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
   تبریز/ جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان آذربایجان شرقی و مدیران مدارس علمیه استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، جلسه هم‌اندیشی مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان به منظور افزایش هماهنگی و تعامل دو نهاد برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن سپاسگزاری از فعالیت‌های انجام شده، ارتقاء سطح مهارت‌های کاربردی خواهران، برگزاری دوره‌های مهارت‌های زندگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد زمینه‌های لازم برای استفاده از ظرفیت‌های علمی مهارتی و جهادی خواهران را از جمله محورهای همکاری و تعامل این دو مرکز عنوان کرد.
   وی گفت: مدیران مدارس علمیه می‌توانند با هماهنگی معاونان مرکز خدمات استان نسبت به تعریف برنامه‌های مشترک اقدام نمایند.
   حجت الاسلام و المسلمین محمدی مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان، گفت: همکاری و تعامل هر دو مرکز موجب ارتقاء توانمندی‌ها و مهارتی طلاب و خانواده‌های ایشان خواهد شد.
   مدیران مدارس علمیه شهرستان‌های استان که به صورت مجازی در این جلسه حضور داشتند پیشنهادهایی را برای ارتقای خدمات و افزایش همکاری دو مرکز عنوان کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.