مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • چهارمین کارگاه آموزشی «سواد رسانه» در مشهد برگزار شد
   کد: 27481
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
   مشهد/ چهارمین کارگاه آموزشی «سواد رسانه»‌ با هدف ارتقای سطح سواد رسانه و پیشگیری از ابتلائات و آسیب‌های فضای مجازی در خانواده طلاب برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی، چهارمین کارگاه آموزشی «سواد رسانه‌ و فضای مجازی» با هدف ارتقای سطح سواد رسانه و پیشگیری از ابتلائات و آسیب‌های فضای مجازی در خانواده طلاب با ارائه حجت‌الاسلام کفشدار طوسی برگزار شد.
   آقای پژمان کارشناس امور فرهنگی مرکز خدمات استان، هدف از برگزاری این کارگاه را شناسایی آسیب‌ها، تهدیدات و ایجاد فرصت مناسب برای استفاده از فناوری‌های روز دانست و افزود: در این برهه از زمان که فضای مجازی در حال گسترش است، طلاب و خانواده ایشان به عنوان طلایه‌دار فرهنگ جامعه اسلامی باید با مشکلات و معضلات و راه‌حل‌های موجود در این حوزه آشنا شوند.
   وی افزود: این کارگاه با حضور 160 نفر از زوج‌های جوان طلبه برگزار شده است.
   بررسی آسیب‌های خانوادگی و اجتماعی شبکه‌های اجتماعی، راهبری و مدیریت فضای مجازی، نقش دست‌های پنهان در شبکه‌های اجتماعی، امنیت سایبری، شناخت نرم‌افزارها و شبکه‌های اجتماعی جدید از محورهای این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.