مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و دفتر دانش‌آموختگان حوزه علمیه خراسان امضا شد
   کد: 27462
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
   مشهد/ تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و دفتر دانش‌آموختگان حوزه علمیه خراسان در زمینه آموزش‌های علمی و کاربردی خانواده طلاب امضا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، تفاهم‌نامه همکاری مرکز خدمات و دفتر دانش‌آموختگان حوزه علمیه خراسان در زمینه آموزش‌های علمی و کاربردی خانواده طلاب امضا شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات استان در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات مرکز در حوزه آموزش گفت: با توجه به ظرفیت بسیار خوب مرکز آموزش حوزه تلاش کردیم آموزش‌ها با همکاری این مرکز برگزار و از موازی کاری جلوگیری شود.
   وی افزود: آموزش‌های کاربردی در حوزه اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب با همکاری مراکز مختلف آموزش در حال اجراست و تلاش می‌کنیم بسترسازی فنی و حرفه‌ای در زمینه کارآفرینی خانواده طلاب ایجاد کنیم.
   مدیر کل مرکز خدمات استان بیان کرد: در ایام کرونا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار شد و مرکز خدمات برای دوره‌های آموزشی سرانه حمایتی پرداخت می‌کند.
   وی خاطرنشان کرد: نشست مشترک با مرکز آموزش حوزه و استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های مشترک می‌تواند باعث تسریع در حل مشکلات طلاب شود.
   بحث و تبادل نظر پیرامون تفاهم‌نامه همکاری با مرکز آموزش و دانش‌آموختگان حوزه از دیگر محورهای این نشست بود.
   شایان ذکر است حجج‌اسلام سالاری مسئول دفتر دانش‌آموختگان، رضایی مسئول مرکز آموزش حوزه علمیه خراسان و آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان نیز در این جلسه حضور داشتند.
   برگزاری دوره‌های مهارت افزایی و فنی و حرفه‌ای ویژه خانواده طلاب و حمایت مرکز خدمات از خوداشتغالی و کارآفرینی فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها از محورهای این تفاهم‌نامه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.