مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اردوی خانوادگی طلاب استان مرکزی در مشهد برگزار شد
   کد: 27440
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
   اراک/ اردوی زیارتی طلاب استان مرکزی و خانواده‌های ایشان در مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مرکزی، به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز، اردوی زیارتی طلاب استان و خانواده‌های ایشان در مشهد برگزار شد.
   حجت‌الاسلام آجرلو معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در مراسم استقبال و افتتاحیه این اردو با اشاره به خدمات فرهنگی مرکز گفت: رویکرد مرکز خدمات ارائه خدمات فرهنگی به خانواده طلاب است، چراکه خانواده نهادی تأثیرگذار در جامعه بوده و نقشی اساسی در پیشبرد فرهنگ دارد.
   وی افزود: از خانواده طلاب تقاضا داریم ارتباط خود را با معاونت فرهنگی مرکز افزایش داده و نسبت به مسائل فرهنگی مطالبه گر باشند.
   شایان ذکر است، این اردو با حضور 35 خانواده از طلاب استان در مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد برگزار شد و برگزاری کارگاه سبک زندگی با حضور استاد و مشاور خانواده حجت‌الاسلام‌والمسلمین عوامی و برنامه‌های مختلف فرهنگی زیارتی و تفریحی از محورهای این اردوی سه‌روزه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.