مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از مجتمع امین ولایت
   کد: 27374
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در سفر یک روزه به شهر شیراز از امکانات مجتمع امین ولایت بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، حجت الاسلام والمسلمین میرمحمدی در دیدار با کارکنان مجتمع امین ولایت، خدمت به خانواده طلاب به خصوص بیماران تحت درمان را بسیار ارزشمند دانست و خدمات ارائه شده به بیماران را اولویت اول خدمت در این مجتمع ارزیابی کرد.
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در ادامه، احترام ویژه به خانواده بیمار را باعث تسکین درد و مشکلات آنها ذکر کرد و با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت: در هر حال باید طوری عمل کنیم که بیمار دردی به جز بیماری نداشته باشد که بحمدالله در مجتمع امین ولایت، چنین چیزی محقق شده است.
   وی امکانات مجتمع امین ولایت را برای خدمت به خانواده طلاب در شهر شیراز، با توجه به ظرفیت‌های زیارتی، گردشگری و سلامت ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد: این خدمات در این شهر و سایر مناطق کشور ارتقا یابد.
   در ابتدای این دیدار حجت الاسلام محمد تنها مدیر مجتمع امین ولایت شیراز، گزارشی از خدمات این مجتمع به طلاب میهمان که با اهداف گردشگری و درمانی به شهر شیراز سفر می‌کنند، بیان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.