مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات خراسان رضوی خبر داد:
   انجام واکسیناسیون در پایگاه مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی
   کد: 27363
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸
   مشهد/ واکسیناسیون طلاب و خانواده‌های ایشان در پایگاه مرکز خدمات حوزه علمیه استان انجام می‌شود.
   انجام واکسیناسیون در پایگاه مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، واکسیناسیون طلاب و خانواده‌های ایشان در پایگاه مرکز خدمات حوزه علمیه استان انجام می‌شود.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این پایگاه با هدف تسهیل دسترسی طلاب و خانواده‌های ایشان به واکسن در مرکز خدمات استان راه‌اندازی شد.
   وی افزود: اولین پایگاه واکسیناسیون طلاب مرداد ماه در هتل قدس مشهد راه‌اندازی شد و پایگاه‌های دیگری در مدارس علمیه مشهد راه‌اندازی شده است.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در پایان گفت: دوزهای اول، دوم و سوم واکسن‌های برکت و سینوفارم خواهران و برادران در این پایگاه تزریق می‌شود و استفاده برای عموم مردم آزاد است.
   ساعت مراجعه: 8 الی 13 روزهای غیر تعطیل

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.