مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید مسئولان مرکز خدمات و مرکز بهداشت خراسان رضوی از مدرسه امام باقر (ع) مشهد
   کد: 27268
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
   مشهد/ به مناسبت هفته حوزه و دانشگاه، جمعی از مسئولان مرکز خدمات و مرکز بهداشت شماره دو مشهد با حضور در مدرسه علمیه امام باقر (ع) با مدیریت این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه جمعی از مسئولان مرکز خدمات و مرکز بهداشت شماره دو مشهد با حضور در مدرسه علمیه امام باقر (ع) با مدیریت این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت مرکز خدمات استان در این دیدار گفت: مدارس علمیه ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه آموزش‌های سلامت طلاب دارند و می‌توانند به عنوان بستری برای پایگاه سلامت و واکسیناسیون قرار گیرند.
   دکتر قربان زاده رئیس مرکز بهداشت شماره دو مشهد نیز در ادامه بر اهمیت و ضرورت وحدت حوزه و دانشگاه به شکل عملی تأکید کرد و گفت: ما امروز هم بیش از هر زمان دیگری به این وحدت مبارک و عزت‌آفرین نیازمندیم تا بتوانیم گام‌های استوار و محکمی برای پیمودن راه‌های دشوار و دستیابی به قله‌های پیشرفت برداریم و پیوند این نهاد می‌تواند مسیر سعادت و بالندگی را هموار کند.
   ضمن تقدیر از همکاری‌های مدارس علمیه برای ارتقاء فرهنگ سلامت طلاب افزود: ما آماده‌ایم آموزش‌های بهداشتی و سلامت را به طلاب علاقه‌مند ارائه دهیم تا از طریق تربیت مربی، آموزش‌ها در سطح جامعه فراگیر شود.
   بازدید از بخش‌های مختلف مدرسه و قرائت فاتحه در مزار شهید گمنام این مدرسه از دیگر محورهای این بازدید بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.