مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه انجام شد؛
   تجلیل از مسئولان مرکز بهداشت شماره دو مشهد
   کد: 27260
   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
   مشهد/ به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه مسئولین مرکز خدمات استان با حضور در مرکز بهداشت شماره دو مشهد از تلاش‌های این مرکز در راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون طلاب تجلیل کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان، به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه مسئولین مرکز خدمات با حضور در مرکز بهداشت شماره دو مشهد از تلاش‌های این مرکز در راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون طلاب تجلیل کردند.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در این جلسه گفت: وحدت حوزه و دانشگاه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و همواره از تأکیدات امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بوده است.
   وی با اشاره به تفاهم‌نامه مرکز خدمات و دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: این تفاهم‌نامه در راستای تحقق سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و ارتقای سلامت جامعه هدف و بر اساس سند چشم‌انداز مرکز خدمات حوزه علمیه است و تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی جامعه هدف، ارتقای سلامت اساتید و کارکنان و طلاب حوزه از طریق برنامه خود مراقبتی سازمانی، ترویج سبک زندگی سالم از طریق ارائه آموزش‌های لازم به جامعه هدف، بهره‌مندی طرفین از ظرفیت‌های یکدیگر از قبیل توانمندی‌های فکری، تجربی، آموزشی و پژوهشی، همکاری در برگزاری مشترک دوره‌های آموزشی، همایش‌ها، سمینارها، میزگردها و کارگاه‌های آموزشی و تولید محتواهای آموزشی، بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت طلاب و روحانیون به منظور ارتقای فرهنگ سلامت در جامعه و افزایش آگاهی در زمینه طب ایرانی در جامعه هدف از جمله مواردی است که در این تفاهم‌نامه به آن تأکید شده است.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان بیان کرد: راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون طلاب از اقدامات مؤثری بود که با همکاری مرکز بهداشت شماره دو انجام شد و از زحمات مسئولین این مرکز تقدیر و تشکر می‌کنیم.
   دکتر قربان زاده رئیس مرکز بهداشت شماره دو مشهد نیز در این نشست با ابراز خرسندی از همکاری با مرکز خدمات حوزه گفت: توسعه فرهنگ سلامت از طریق برگزاری دوره‌های آموزش سلامت مدارس علمیه از جمله اقداماتی است که باید ارتقاء پیدا کند و در این زمینه آماده همکاری بوده و امید است با استفاده از ظرفیت‌های مشترک سازمانی، مشکلات طلاب در حوزه‌های سلامت و درمان را کاهش دهیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.