مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • یکصد و هفتمین همایش ردای بهشتی در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد
   کد: 27007
   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
   مجتمع ولایت/ یکصد و هفتمین همایش ردای بهشتی ویژه طلاب تازه ملبس و خانواده آنان با اقامت سه روزه در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، به همت معاونت معیشت و خانواده مرکز خدمات، یکصد و هفتمین همایش ردای بهشتی ویژه طلاب تازه ملبس و خانواده آنان با اقامت سه روزه در مجتمع ولایت مشهد و حضور در سه کارگاه تخصصی در محل سالن بهشت برگزار شد.
   برگزاری دو کارگاه تخصصی سبک زندگی طلاب و روش‌های موفقیت در زندگی با حضور اساتید مشاور خانواده حجج اسلام واضحی و ساعیان و شرکت در همایش ویژه زوجین طلبه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حائری مدیر مرکز خدمات خراسان از مهم‌ترین برنامه‌های سه روز اقامت در مجتمع ولایت بود.
   از دیگر برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در این دوره از هدیه تلبس، می‌توان به مشاوره تخصصی رایگان به طلاب متقاضی در موضوعات مختلف خانواده توسط بخش فرهنگی مجتمع ولایت، اشاره کرد.
   شایان ذکر است، در این دوره تلبس در مجموع 90 نفر از طلاب تازه ملبس به همراه خانواده از هدیه ویژه تلبس مرکز خدمات استفاده نمودند.

   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.