مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات طلاب خواهر شهرستان پارسیان بررسی شد
   کد: 26959
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   بندرعباس/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان با حضور در شهرستان پارسیان با مدیر حوزه علمیه خواهران این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، حجج اسلام فاضل پور مدیرکل مرکز خدمات استان و کمالی معاون پذیرش و امور مخاطبین این مرکز با خانم امیری مدری حوزه علمیه خواهران شهر پارسیان دیدار و درباره مشکلات طلاب خواهر این شهرستان گفت و گو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان اساتید را سرمایه حوزه علمیه دانست و گفت: رسیدگی به مشکلات طلاب خواهر و اساتید و خانواده‌های طلاب از رویکردهای مهم مرکز خدمات است.
   در پایان مدیر حوزه علمیه خواهران پارسیان به برخی از مشکلات طلاب خواهر این شهرستان اشاره و از زحمات و تلاش‌های مرکز خدمات قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.