مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان سمنان در دیدار با استاندار بررسی شد
   کد: 26912
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
   سمنان/ معاون مسکن مرکز خدمات کشور و مدیرکل مرکز خدمات استان سمنان به منظور پیگیری مشکلات طلاب و روحانیون در بحث مسکن طلاب با استاندار سمنان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجج اسلام رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و جمشیدی مدیرکل مرکز خدمات استان به منظور پیگیری مشکلات طلاب و روحانیون در موضوع مسکن طلاب با مهندس هاشمی استاندار استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این نشست، معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به مشکلات طلاب و روحانیون یکی از دغدغه‌های مهم مرکز خدمات را اقدام و تسهیل در خانه‌دار نمودن جامعه هدف عنوان کرد.
   وی به مشکلات طلاب در بحث مسکن اشاره کرد و همکاری استانداری با مرکز خدمات برای رفع این مشکلات را خواستار شد.
   در ادامه، استاندار سمنان ضمن خیر مقدم گفت: یکی از تأکیدات رئیس جمهور، تأمین مسکن برای هم‌وطنان در قالب طرح جهش مسکن است و لذا با هدف تحقق این طرح، جلسات شورای مسکن استان با قوت به انجام می‌رسد.
   وی بیان داشت: جانمایی زمین به منظور اجرای طرح جهش مسکن در بسیاری از شهرهای استان به انجام رسیده و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد
   مهندس هاشمی تأکید کرد: استقرار روحانیون در سطح روستاهای استان یکی از اولویت‌های استانداری است و لذا اقدامات لازم در راستای ساخت خانه‌های عالم به انجام خواهد رسید.
   وی بیان کرد: آمادگی داریم تا در بحث تأمین مسکن طلاب همکاری لازم را به انجام رسانده و موانع موجود را برطرف نماییم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.