مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • ارتقای همکاری‌ با جامعه المصطفی خراسان رضوی در حوزه آموزش مهارتی خانواده طلاب
   کد: 26896
   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
   مشهد/ نشست مشترک مرکز خدمات و جامعه المصطفی العالمیه استان خراسان رضوی با حضور مسئولان دو سازمان و با محوریت ارتقای همکاری‌ها در حوزه آموزش مهارتی خانواده طلاب برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات و جامعه المصطفی العالمیه استان با حضور مسئولان دو سازمان و با محوریت ارتقای همکاری‌ها در حوزه آموزش مهارتی خانواده طلاب برگزار شد.
   آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان در این جلسه برگزاری دوره‌های کارآفرینی و مهارتی را از برنامه‌های مرکز خدمات دانست و گفت: طبق تفاهم‌نامه مرکز خدمات و سازمان فنی و حرفه‌ای، خانواده طلاب می‌توانند با تخفیف ویژه در این دوره‌ها شرکت کنند.
   وی افزود: نیازسنجی‌های مهارتی و استعدادهای خانواده طلاب در بانک اطلاعات مرکز جمع‌آوری و ثبت شده است و از ظرفیت خانواده طلاب برای آموزش و تدریس بقیه خانواده‌ها استفاده می‌کنیم.
   رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های مشترک از جمله استودیو و امکانات تولید محتوای جامعه المصطفی برای تولید آموزش‌های مهارتی می‌تواند ما را در توسعه این امر یاری کند.
   حجت‌الاسلام مصلحی تبار مدیر امور طلاب و خانواده جامعه المصطفی استان نیز در این جلسه گفت: طلاب جامعه المصطفی با مشکلات معیشتی جدی روبرو هستند؛ طرح کارآفرینی خانواده طلاب می‌تواند باعث حل مشکلات معیشتی آن‌ها شود.
   وی افزود: هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های مشترک مرکز خدمات و جامعه المصطفی می‌تواند باعث تسریع در حل مشکلات طلاب شود.
   شایان ذکر است در این جلسه استفاده از ظرفیت‌های مشترک برای تقویت اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب و تولید مشترک محتوای آموزشی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای تصویب شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.