مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان کردستان بررسی شد
   کد: 26875
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
   سنندج/ نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان کردستان و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان دیدار و مشکلات مسکن طلاب را بررسی کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام فرهادی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با حجج اسلام حسینی‌فر، مدیر کل و موسوی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
   در این دیدار مدیرکل مرکز خدمات استان با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خدمات ارزنده‌ای به مردم شریف کشور ارائه کرده است، گفت: تعامل مرکز خدمات و بنیاد مسکن، منشأ برکات برای روحانیت کشور بوده و نیاز است این تعامل بیش از گذشته ادامه یابد.
   نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان بیان کرد: ما از مرکز خدمات و نگاه کریمانه‌اش به طلاب و روحانیون ممنون هستیم و در زمینه همکاری در حوزه مسکن با تمام توان پیرو فرامین حضرت امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب، آماده همکاری هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.