مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مراسم تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی در سنندج برگزار شد
   کد: 26854
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   سنندج/ مراسم تشییع و تدفین شهیده فاطمه اسدی با همراهی خیل عظیمی از مردم انقلابی و ولایتمدار سنندج و با حضور کارکنان مرکز خدمات استان کردستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، شهیده فاطمه اسدی در سال ۱۳۳۹ در روستای «ماموخ» از توابع شهرستان دیواندره به دنیا آمد. او سال ۱۳۶۳ برای آزادی همسرش از دست یکی از گروهک‌های معاند به اردوگاه آنان می‌رود و پس از یک ماه آزار و شکنجه، مظلومانه به شهادت می‌رسد. پیکر مطهر او پس از ۳۷ سال سرانجام در روز ۱۷ آبان سال ۱۴۰۰ در کوه‌های چهل چشمه دیواندره تفحص شد و پس از برگزاری مراسم وداع شهرهای مشهد، قم، تهران و کرمانشاه، در نهایت روز گذشته به شهر خود بازگشت تا بعد از سخنرانی زینب سلیمانی، دختر شهید حاج قاسم سلیمانی در جوار مرقد بی‌بی هاجر خاتون (س) در سنندج برای همیشه آرام بگیرد.
   نام فاطمه اسدی به عنوان اولین زن شهیده تفحص شده کشور برای همیشه ماندگار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.