مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تبریک انتصاب رئیس جدید مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج
   کد: 26780
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان انتصاب رئیس جدید مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام حسینی‌فر مدیرکل مرکز خدمات استان و آقای احمدوند معاون پذیرش و امور اداری این مرکز، با حضور در ساختمان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، انتصاب ماموستا ساعد موچشی را به سمت رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج تبریک گفتند.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، بر افزایش همکاری و اجرای برنامه‌های مشترک از ‌جمله نشست با روحانیون منتخب و پاسخ به سؤالاتشان تأکید کرد.
   رئیس جدید مرکز بزرگ اسلامی سنندج نیز ضمن تشکر از این دیدار، از رفتار کریمانه کارکنان مرکز خدمات قدردانی کرد و گفت: ماموستایان از خدمات مرکز خدمات رضایت دارند و ان شاء الله همکاری دو مجموعه بیش از گذشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.