مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در راستای طرح اکرام خانواده مرحومین صورت گرفت

   تماس تصویری با خانواده روحانیون مرحوم استان تهران

   کد: 26727
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵
   تهران/ طرح اکرام خانواده روحانیون مرحوم که شرایط دیدار حضوری را نداشتند توسط رئیس امور بانوان مرکز خدمات استان تهران به صورت تماس تصویری انجام گرفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، طرح اکرام خانواده روحانیون مرحوم که شرایط دیدار حضوری را نداشتند توسط خانم مقصودی رئیس امور بانوان مرکز به صورت تماس تصویری انجام گرفت.
   این طرح ۶ سال است که به صورت سالیانه در مرکز خدمات در حال اجرا است.
   گفتنی است، در این طرح مسئولان مرکز خدمات سالیانه به دیدار تعدادی از خانواده‌های مرحومین می‌روند و از نزدیک با مشکلات این خانواده‌ها آشنا می‌شوند.
   طی دو سال اخیر که دیدارهای حضوری به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا محدود شده این طرح به صورت تلفنی انجام می‌شود. در طرح اکرام سال ۱۴۰۰ این طرح در مواردی به صورت تماس تصویری توسط واحد خواهران انجام گرفت.

   لینک کانال مرکز خدمات حوزه‌های علمیه: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.