مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اجرای طرح سنجش سلامت اساتید و نخبگان حوزوی استان تهران

   کد: 26723
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
   تهران/ طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی و جامعه نخبگانی حوزه‌های علمیه تهران توسط معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان تهران اجرا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجج اسلام اکبری مدیرکل مرکز خدمات، رحیمی صادق مدیر حوزه علمیه برادران و کبیریان مدیر حوزه علمیه خواهران استان از روند اجرای طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی و جامعه نخبگانی حوزه‌های علمیه استان بازدید کردند.
   گفتنی است، این طرح به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان و با همکاری مدیریت حوزه علمیه برداران و مدرسه علمیه حضرت قاسم ابن الحسن علیهماالسلام برگزار شد.
   طبق اعلام معاونت سلامت مرکز خدمات استان تهران، هدف از برگزاری این طرح که در این مرحله در درمانگاه قاسم ابن الحسن علیهماالسلام انجام شد، صیانت از سلامت اساتید و مراقبت و پیشگیری از بیماری‌ها است.
   کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخگویی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان تهران: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.