مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه در تهران

   کد: 26715
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳
   تهران/ کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، کارگاه آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه با استفاده از ظرفیت تفاهم‌نامه مشترک مرکز خدمات با سازمان هلال‌احمر استان برگزار شد.
   این کارگاه به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان به صورت حضوری برای کارکنان مرکز تهران و همچنین از طریق وبینار به صورت غیرحضوری برای طلاب و روحانیون برگزار شد و آموزش شیوه‌های مواجهه با مصدوم در اولین لحظه بروز حادثه، نحوه صحیح پانسمان زخم‌ها، انواع پانسمان و بانداژها، گرفتن شرح حال از مصدوم، بررسی سطح هوشیاری، حوادث غیرمترقبه و نحوه مقابله با آن به ویژه برای افرادی که در معرض حمله قرار می¬گیرند بیان گردید. در پایان استاد حسینی کارشناس سازمان هلال‌احمر به سؤالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.
   کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخگویی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه تهران: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.