مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی «اختلالات وزنی و راهکارهای جلوگیری از چاقی» در تهران

   کد: 26714
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵
   تهران/ کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع «اختلالات وزنی و راهکارهای مناسب جهت جلوگیری از چاقی» ویژه طلاب استان تهران و خانواده آنان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، کارگاه مجازی آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع «اختلالات وزنی و راهکارهای مناسب جهت جلوگیری از چاقی» با حضور جمعی از طلاب برادر و خانواده آنان برگزار شد.

   گفتنی است، در این کارگاه که با تدریس خانم جعفری از کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، مطالبی از جمله: ارتباط چاقی با اختلالات خُلقی ‌و اضطرابی، تغذیه سالم و رژیم غذایی، شیوه صحیح اندازه‌گیری وزن و قد و اندازه توده بدنی و مقایسه آنها، انواع گروه‌های غذایی سالم و ... مطرح شد و در پایان به سؤالات شرکت‌کنندگان پاسخ داده شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.