مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات بیمه مکمل درمان طلاب استان هرمزگان بررسی شد
   کد: 26676
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲
   بندرعباس/ جلسه بررسی مشکلات بیمه مکمل درمان طلاب استان هرمزگان با حضور مدیرکل بیمه آسیا و معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین فاضل پور مدیرکل این مرکز با دکتر سلیمانی مدیرکل بیمه آسیای استان با هدف رفع مشکلات بیمه مکمل درمان طلاب این استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه، دکتر سلیمانی مدیر بیمه آسیا ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در خصوص مصوبات جلسات قبل ارائه کرد.
   در ادامه، مدیرکل مرکز خدمات استان نیز ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه شرکت بیمه آسیا، عقد قرارداد با آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی که محل رجوع طلاب است را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.