مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • 72 درصد خدمات در مرکز خدمات حوزه به صورت غیرحضوری ارائه می‌گردد

   کد: 26657
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

   به اطلاع طلاب محترم استان تهران می‌رساند، حدود ۷۲ درصد خدمات در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به صورت غیرحضوری و حدود ۲۸ درصد به شکل حضوری ارائه می‌شود. بخشی از موارد باقیمانده، همان مواردی است که فعلاً به دلایل حقوقی و حسابرسی، امکان غیرحضوری کردن آن‌ها وجود ندارد و بخشی از آن مربوط به سازمان‌های همراه مرکز خدمات است.
   مواردی مانند ارائه اسناد ضمانتی، دریافت خدمات کارت در حوزه صندوق، مسائل کمیسیونی در حوزه پذیرش طلاب و همچنین موارد مربوط به ارائه اسناد درمانی به بیمه، از جمله مواردی است که همچنان به صورت حضوری انجام می‌شود.
   با توجه به مشکل زیرساخت‌های کشور در زمینه خدمات الکترونیک، فعلاً در این موارد امکان غیرحضوری شدن خدمات وجود ندارد، چراکه در کشور ما بر اساس اصول حسابرسی هنوز تأیید اصالت سند، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و امضای الکترونیک به سرانجام خود نرسیده است.
   سامانه‌های «سخا»، «سجا» و «همراه خدمات» به‌عنوان درگاه‌های خدماتی معرفی شده‌اند تا تمامی درخواست‌های طلاب عزیز از طریق همین سامانه‌ها اخذ شود. همچنین اگر فرآیندی در سامانه «سخا» پیش بینی نشده، ولی مورد تقاضا و نیاز باشد، طلاب عزیز می‌توانند آن را در بخش «سایر درخواست‌ها» در سامانه سخا ثبت کرده و پس از ۲۴ ساعت کاری پاسخ خود را دریافت کنند.

   وب سایت: Go2l.ir/CSIS_43
   لینک کانال رسمی مرکز خدمات استان تهران: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.