مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری جلسه شورای کارآفرینی و اشتغالزایی خانواده طلاب کردستان
   کد: 26647
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱
   سنندج/ جلسه شورای کارآفرینی و اشتغالزایی خانواده طلاب استان کردستان با حضور مدیرکل مرکز خدمات استان برگزار شد.
   برگزاری جلسه شورای کارآفرینی و اشتغالزایی خانواده طلاب کردستان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، جلسه شورای کارآفرینی و اشتغالزایی استان، با حضور حجج اسلام حسینی‌فر مدیرکل و شکری معاون امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات و آقایان عبدالملکی، معاون بنیاد نخبگان و کرمی مسئول سابق مرکز مطالعات راهبردی دفتر نماینده ولی فقیه استان برگزار شد.
   حجت الاسلام حسینی‌فر، ضمن خیر مقدم به میهمانان جلسه به توضیح برنامه‌های مرکز خدمات پرداخت و گفت: یکی از راه‌حل‌های کمک به طلاب و خانواده ایشان در موضوع معیشت، آموزش مهارت‌های شغلی به آنها در قالب فعالیت‌های خانگی و کوچک، البته با رعایت شئون و الزامات طلبگی است.
   دکتر کرمی نیز ضمن اشاره به پایین بودن سطح معیشتی در بعضی اقشار جامعه به خصوص قشر کم درآمد، نظرات مدیر کل مرکز خدمات استان را تأیید کرد.
   در ادامه، جلسه آقای عبدالملکی گفت: با توجه به مشکلات معیشتی که در سطح جامعه است، طلاب و روحانیون می‌توانند بهترین الگو برای دیگر اقشار در امر رونق فعالیت‌های اقتصادی کوچک و خانگی باشند.
   لازم است ذکر شود در این جلسه راهکارها و راه‌حل‌های تشویق و ترغیب خانواده طلاب در امر فراگیری دوره‌های مهارت‌آموزی و فعالیت‌های اقتصادی خانگی مورد بررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.