مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه مرکز خدمات معرفی شد
   کد: 26643
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   مراسم معارفه مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه و تودیع مدیرعامل سابق این صندوق امروز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مراسم معارفه آقای حامد نیکزادیان مدیرعامل صندوق شجره طیبه مرکز خدمات و تودیع حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل سابق این صندوق عصر امروز با حضور رئیس مرکز خدمات برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات در این جلسه با قدردانی از خدمات و زحمات حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل سابق صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه، آقای نیکزادیان را شخصی دلسوز و خدمتگزار معرفی کرد و برای ایشان در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
   آقای نیکزادیان نیز با قدردانی از اعتماد رئیس مرکز خدمات و زحمات مدیرعامل سابق صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه، همکاری و تعامل خوب معاونان ستادی برای گسترش فعالیت‌های صندوق را خواستار شد.
   همچنین حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل سابق صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات که پس از رحلت مدیرکل سابق مرکز خدمات قم به‌عنوان مدیرکل این مرکز انتخاب شد از همکاری‌های خوب کارکنان صندوق قرض‌الحسنه قدردانی و برای مدیرعامل جدید صندوق آرزوی موفقیت کرد.
   گفتنی است در این مراسم با حکم رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی در مسئولیت مدیرکل توسعه خدمات الکترونیک و مدیریت اطلاعات مرکز خدمات ابقا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.