مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه های علمیه:
   خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج) توفیقی الهی است
   کد: 26630
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان گفت: خدمت به بندگان خدا ارزشمند است ولی خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج) ارزش بیشتری دارد و قابل مقایسه با دیگر کارها نیست و این افتخاری برای شماست که توفیق این خدمت رسانی را دارید.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین همایش مدیران مرکز خدمات ضمن خیر مقدم به مدیران استانی مرکز، از زحمات و تلاش‌های رئیس و هیئت‌مدیره سابق مرکز خدمات برای خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیون در دو دوره گذشته قدردانی کرد و برای رئیس و هیئت‌مدیره جدید مرکز آرزوی توفیق و سلامتی کرد.
   وی گفت: هماهنگی خوبی بین هیئت‌مدیره و رئیس مرکز خدمات وجود دارد و امیدواریم این شرایط موجب شود که در آینده خدمات بهتر و مؤثرتری به طلاب و حوزه‌های علمیه ارائه شود.
   رئیس هیئت مدیره مرکز خدمات بیان کرد: خدمت به بندگان خدا ارزشمند است ولی خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج) ارزش بیشتری دارد و قابل مقایسه با دیگر کارها نیست و این افتخار برای شماست که توفیق این خدمت رسانی را دارید.
   وی با بیان اینکه خدمت اگر با شکل ویژه‌ای ارائه شود ارزش بیشتری دارد، گفت: خدمتی که کرامت مخاطب رعایت نشود ضد خدمت است و ارزشی ندارد ولی به میزانی که شما به خدمت گیرنده شخصیت بدهید و تکریم را به ذائقه او بچشانید ارزش بیشتری دارد و این کاری است که باید در مرکز خدمات انجام دهید.
   وی گفت: این ظرافت‌ها و نکات صورت‌هایی است که یک روح بلند و هنرمند و خداخواه و خدمتگزار حوزه علمیه و سربازان حضرت ولی‌عصر(عج) حتماً باید به آن توجه کنند.
   وی گفت: ممکن است برخورد خوب و دستگیری مناسبی که امروز انجام می‌دهید در آینده به یک خدمت بزرگ تبدیل شود و خدمت گیرنده شما موجب خدمات و ثمرات بزرگ و گسترده‌ای شود و مطمئناً شما هم در ثواب این خدمات بزرگ شریک خواهید بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.