مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در ایام ولادت نبی مکرم اسلام و حضرت امام جعفر صادق علیه السلام

   همایش ردای بهشتی در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   کد: 26605
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   مجتمع ولایت/ به همت معاونت فرهنگی و امور معیشت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه صد و پنجمین همایش ردای بهشتی ویژه طلاب تازه ملبس و خانواده آنان در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، پس از چهار ماه وقفه، به همت معاونت فرهنگی و امور معیشت مرکز خدمات، همایش تلبس ویژه طلاب تازه ملبس و خانواده آنان با اقامت سه روزه در مجتمع ولایت مشهد و حضور در دو همایش تخصصی با عنوان "ردای بهشتی" -با حفظ ضوابط فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مبارزه با کرونا- در محل سالن بهشت برگزار شد.
   بر اساس این گزارش، طلاب حاضر و همسران ایشان در دومین روز اقامت و در دو نوبت صبح و بعداز ظهر، بایدها و نباید تلبس و سبک زندگی را در دو کارگاه مجزا از محضر حجت الاسلام و المسلمین مهدی واضحی مشاور خانواده و استاد اخلاق حوزه فرا گرفتند. همچنین در بخش دوم همایش حجت الاسلام و المسلمین ساعیان در کارگاهی با عنوان روش‌های موفقیت در زندگی، مطالبی در این خصوص به حاضرین ارائه کرد.

   جهت اطلاع از تازه‌ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع‌رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام‌رسان‌های ایرانی بپیوندید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.