مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تعامل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

   کد: 26590
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   نشست مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی به منظور افزایش تعامل دو مرکز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، این جلسه با هدف بررسی ظرفیت‌ها و راهکارهای افزایش تعامل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با حضور حجت الاسلام و المسلمین علائیان معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات و حجت الاسلام والمسلمین اصغری مدیر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی تشکیل شد.
   در این نشست، پس از معرفی برنامه‌ها و شیوه ارائه خدمات توسط هر دو مرکز، پیشنهادهایی برای همکاری در برنامه‌های پاسخگویی دینی به ویژه در زمینه مشاوره و روانشناسی به صورت آنلاین و آفلاین و تشکیل کارگاه‌ها تبادل گردید و مقرر شد با ایجاد کارگروه تخصصی و تدوین طرح همکاری میان دو مرکز، زمینه ارائه خدمات به طلاب و خانواده ایشان، فراهم گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.