مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی سلامت با موضوع عوارض روحی کرونا در زاهدان

   کد: 26586
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   زاهدان/ کارگاه سلامت روان با موضوع کنترل استرس و اضطراب ناشی از کرونا برای طلاب برادر حوزه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) زاهدان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، با همکاری معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و مرکز بهداشت شهرستان زاهدان کارگاه سلامت روان با موضوع کنترل استرس و اضطراب ناشی از بیماری کرونا با ارائه آقای شیبانی کارشناس بهداشت استان ویژه طلاب برادر حوزه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) برگزار شد.
   از نکات آموزشی ارائه شده در این کلاس می‌توان به تعریف روش‌های مدیریت استرس و ارائه توضیحاتی درباره‌ی استرس مفید و مضر اشاره کرد.
   آقای شیبانی کارشناس سلامت روان مرکز بهداشت زاهدان در این کارگاه با بیان نشانه‌های استرس، در مورد روش‌های مدیریت آن گفت: ورزش، مدیریت زمان و آرامش بخشی از مهم‌ترین روش‌های مدیریت استرس هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.