مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • وبینار آموزشی سلامت با موضوع «تغذیه سالم» در کاشان برگزار شد

   کد: 26584
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   کاشان/ کارگاه آموزش بهداشت و سلامت با موضوع «تغذیه سالم» به صورت مجازی و به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کاشان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، کارگاه آموزش بهداشت و سلامت با موضوع «تغذیه سالم» به صورت مجازی و به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کاشان برگزار شد.
   آقای شیرصولت کارشناس بهداشت و سلامت مرکز خدمات کاشان در این‌باره گفت: این دوره با هدف ارتقای سطح آگاهی و سلامت خانواده‌های طلاب با محوریت آموزش اصول تغذیه سالم و با ارائه خانم عباسیان کارشناس تغذیه مرکز بهداشت کاشان برگزار شد.
   وی افزود: این وبینار با استقبال طلاب و خانواده‌ی ایشان برگزار شد و مباحث تغذیه در سنین مختلف، انواع ویتامین‌ها و نقش آن در سلامتی و ایمنی بدن از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.