مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اجرای طرح تکریم معمرین شهرستان ایوانکی در استان سمنان

   کد: 26582
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
   سمنان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین بطحائی، از معمرین شهرستان ایوانکی، دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجت الاسلام جمشیدی مدیرکل این مرکز با حضور در شهرستان ایوانکی با حجت الاسلام والمسلمین بطحائی، از معمرین این شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین بطحائی، معمرین را سرمایه حوزه‌ علمیه دانست و افزود: تکریم و عیادت از معمرین عزیز و خانواده‌های مرحومین، از وظایف‌ مرکز خدمات و نوعی ادای حق است.
   و همچنین دعای خیر این عزیزان را برای موفقیت در مسیر خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیون خواستار شد.
   در این دیدار و تکریم، حجت الاسلام ابراهیمی معاون سلامت و حجت الاسلام پریمی معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.