مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل مدیرکل مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان از طلبه جهادی اهل تسنن

   کد: 26581
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان از فعالیت‌های جهادی طلبه اهل تسنن این استان تجلیل کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل این مرکز با حضور در منزل مولوی گرگیچ از فعالیت‌های جهادی ایشان در عرصه تغسیل و تدفین بیماران کرونایی زاهدان تقدیر و تشکر کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار ضمن تقدیر از روحیه و فعالیت‌های جهادی این طلبه جهادگر در عرصه‌های مختلف و همچنین تجلیل از نقش خانواده در شکل‌گیری چنین حرکت‌هایی گفت: تلاش در عرصه‌های مختلف جهادی از جمله فعالیت در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا نشان از ایمان و اخلاص بالای طلاب جهادی است.
   در پایان مولوی گرگیچ نیز ضمن تشکر از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات و با بیان اینکه ان‌شاءالله تا زمان برچیده شدن بیماری کرونا فعالیت خود را ادامه می‌دهیم، گفت: با تمام توان آماده خدمت‌رسانی در عرصه‌های دیگر جهادی نیز هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.