مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در راستای حمایت از مشاغل خانگی و کارآفرینی صورت گرفت

   بازدید از فعالیت‌های کارآفرینی در استان تهران

   کد: 26580
   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
   تهران/ رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان تهران از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام محمدحسن رسولی کهکی بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجت الاسلام صیدآبادی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی این استان از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام محمدحسن رسولی کهکی، از مبلغین استان، بازدید کرد.
   گفتنی است، خانواده حجت‌الاسلام رسولی با راه‌اندازی کارگاه تولید گلاب و عرقیجات، زمینه اشتغال 17 نفر در شهرک شهید محلاتی و شهرری را فراهم کرده است.
   شایان ذکر است، طرح حمایت از خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده طلاب چند سالی است که در مرکز خدمات حوزه اجرا شده و این مرکز، خدمات حمایتی خود را در زمینه آموزش مهارت‌ها، مشاوره، اعطای تسهیلات و بازاریابی و فروش به خانواده طلاب ارائه می‌دهد. تاکنون بسیاری از خانواده‌های طلاب با حمایت‌های مرکز خدمات و راه‌اندازی کسب‌وکارهای کوچک خانگی توانسته‌اند محصولات با کیفیت و قابل رقابتی در زمینه تولیدات صنایع‌دستی، معرق‌کاری، پوشاک، قلاب‌بافی، چرم‌دوزی و ... تولید کرده و علاوه بر کسب درآمد باعث ایجاد چرخه تولید و اشتغال‌زایی در کشور شده‌اند.
   طلاب استان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از حمایت‌های مرکز خدمات در خصوص کارآفرینی و کسب و کارهای خانگی با شماره تلفن 61085316 اداره معیشت و توانمندسازی تماس حاصل نمایند.
   وب سایت: Go2l.ir/CSIS_43
   لینک کانال رسمی مرکز خدمات استان تهران: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.