مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پنجمین کارگاه مهارتی آموزشی پیوندهای آسمانی در تهران برگزار شد

   کد: 26576
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
   تهران/ به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان تهران پنجمین کارگاه مهارتی آموزشی پیوندهای آسمانی با حضور 36 زوج جوان به صورت وبینار برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، پنجمین کارگاه مهارتی آموزشی پیوندهای آسمانی با حضور 36 زوج جوان به صورت وبینار برگزار شد.
   در این برنامه، حجت الاسلام ابراهیمی معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان ضمن خیر مقدم، آغاز زندگی مشترک را به زوج‌های جوان تبریک گفت.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین اکبری مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبریک بزرگ‌ترین اتفاق زندگی یعنی ازدواج به شرکت‌کنندگان در جلسه و معرفی خدمات مرکز به طلاب و خانواده‌های محترمشان و توصیه اکید به صبر و بردباری در مسیر طلبگی، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری کارگاه مهارتی و آموزشی با محوریت مهارت افزایی این است که مهارت‌های زندگی را یاد بگیرید و در مرحله بعد، زندگی به سبک اسلامی و اصیل ایرانی داشته باشید و الگوی جامعه باشید و زندگی ایدئال داشته و بتوانید محل رجوع مردم برای حل اختلافات باشید.
   وی افزود: این مرکز در کنار سایر خدمات، کارگاه‌های مشاوره جمعی و فردی را برای صیانت از خانواده طلاب و جلوگیری از اختلافات خانوادگی برگزار می‌کند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان تهران افزود: به صورت دائم به سامانه سخا مراجعه نمایید و پرونده را به روز کنید. غالب خدمات مرکز غیر حضوری ارائه می‌شود و غیر از یکی دو مورد، نیاز به حضور در مرکز نیست.
   سپس اساتید خواهر و برادر به صورت مشترک و مجزا مطالب مخصوص زوجین را برای طلاب و همسرانشان مطرح کردند.
   وب سایت: Go2l.ir/CSIS_43
   لینک کانال: eitaa.com/csis_43

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.