مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تبریک انتصاب مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی
   کد: 26571
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان در پیامی انتصاب ماموستا عبدالسلام کریمی را به عنوان مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌فر مدیرکل مرکز خدمات استان در پیامی انتصاب ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی را به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی تبریک گفت.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این پیام این انتصاب را مسرت بخش خواند و بیان داشت: انتصاب شایسته جنابعالی که از روحانیون مؤثر و دلسوز کردستان هستید را به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.
   همچنین در این پیام آمده است: تمام اقوام ایرانی در دفاع از کشور و انقلاب و جنگ تحمیلی در کنار هم بوده و در عرصه‌های امنیتی و سیاسی و هجمه‌های متنوع دشمن، خوش درخشیدند و این وحدت نشانگر آن بوده که این تنوع قومی و مذهبی یک فرصت برای توسعه و امنیت کشور است. امروز انتصاب ماموستایی شایسته، در این حوزه، نویدبخش وحدت روزافزون در بین اقوام و مذاهب کشور است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.