مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای تخصصی انجمن علمی حوزه علمیه بوشهر برگزار شد

   کد: 26568
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
   بوشهر/ جلسه شورای تخصصی انجمن علمی حوزه علمیه استان بوشهر با حضور مدیر و معاون آموزش و پژوهش و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اساتید حوزه علمیه استان و همچنین حضور وبیناری مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه‌های علمیه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، جلسه شورای تخصصی انجمن علمی حوزه علمیه استان با حضور مدیر و معاون آموزش و پژوهش و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اساتید حوزه علمیه استان و همچنین حضور وبیناری حجت الاسلام والمسلمین هاجری مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام رضا خدری مدیر حوزه علمیه استان اقدامات و پتانسیل‌های موجود علمی و پژوهشی استان را تشریح کرد.
   مدیر حوزه علمیه استان در این نشست گفت: تاکنون در حوزه علمیه استان اقدامات خوبی در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و نشست‌های علمی در سطح اساتید حوزه و دانشگاه در سنوات گذشته انجام شده که این مسئله در رشد و ارتقای سطح کمّی و کیفی طلاب و اساتید در عرصه علمی بسیار مؤثر بود.
   وی پیشنهاد کرد: برای به نتیجه رسیدن فعالیت‌های پژوهشی اساتید برنامه آموزشی و تدریس اساتید کاهش یابد و به جای آن اساتید زمان بیشتری را بتوانند به عرصه پژوهشگری اختصاص دهند.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلمین امیری مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات این مرکز ارائه کرد و با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری درباره رسیدگی به مشکلات طبقه ضعیف جامعه، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام کرد.
   مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه نیز در ادامه این جلسه در خصوص فعالیت شورای تخصصی انجمن در استان‌ها در زمینه ارائه مشاوره و تنظیم و تهیه طرح و برنامه علمی به نهادهای فرهنگی استانی و زمینه‌سازی جهت گسترش علوم، به بیان نکاتی پرداخت.
   همچنین اساتید حاضر در جلسه نکاتی را در زمینه‌های مورد نیاز استان و چگونگی طرح‌ریزی برنامه‌های علمی انجمن‌های علمی پیشنهاد‌های خود را مطرح کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.