مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آیت الله شیخ عباس مرندی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه تهران دار فانی را وداع گفت

   کد: 26531
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   تهران/ آیت‌الله شیخ عباس مرندی استاد حوزه علمیه تهران و امام جماعت مسجد امیر‌المؤمنین دزاشیب شمیرانات دعوت حق را لبیک گفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران، آیت‌الله شیخ عباس مرندی استاد حوزه علمیه تهران و امام جماعت مسجد امیر‌المؤمنین دزاشیب شمیرانات دعوت حق را لبیک گفت.
   این عالم ربانی از شاگردان آیت‌الله میرزا محمدتقی آملی و آیت‌الله سیداحمد خوانساری و با حضرات آیات جوادی و حسن‌زاده آملی همدرس بود. همچنین وی نماینده آیات عظام وحید خراسانی و سیستانی بود.
   مرحوم آیت‌الله مرندی با وجود فعالیت‌های فراوان خصوصاً در سال‌های پس از انقلاب موضوع اقامه نماز جماعت در مسجد را ترک نکرد و ۶۵ سال امام جماعت مسجد امیرالمؤمنین علیه السلام دزاشیب تهران بود.
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ارتحال استاد سطوح عالی حوزه علمیه تهران، آیت الله مرندی را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و روحانیت و به شاگردان و ارادتمندان آن عالم ربانی تسلیت عرض نموده و رحمت و مغفرت الهی و حشر با حضرات معصومین علیهم‌السلام و صبر و اجر برای بازماندگانشان از درگاه خداوند ارحم‌الراحمین مسألت می‌نماید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.