مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • ابلاغیه بخشیدگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی
   کد: 26512
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
   جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی از تاریخ ۱۷ مهرماه تا ۶ آبان ماه سال جاری به مدت ۲۰ روز بخشیده می‌شود.
   ابلاغیه بخشیدگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی

   به اطلاع طلاب گرامی می‌رساند، جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی (به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ناشی از تحریم‌های ظالمانه و پاندمی ویروس کرونا) و در راستای ترویج فرهنگ بیمه و افزایش ضریب نفوذ بیمه‌ای همچنین به مناسبت حلول ماه ربیع‌الاول و هفته وحدت از تاریخ ۱۷ مهرماه تا ۶ آبان ماه سال جاری به مدت ۲۰ روز بخشیده می‌شود.
   لازم به ذکر است این بخشودگی شامل افرادی می‌شود که بیمه‌نامه یک ساله خریداری نمایند.
   شایان ذکر است؛

   • امکان خرید بیمه‌نامه به صورت اقساط 10 ماهه با استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه( بانک رسالت) در مرکز خدمات استان قم، وجود دارد.
   • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3120 تماس حاصل فرمایید.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.