مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی اجرای مصوبات مجمع عمومی سالیانه صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه
   کد: 26496
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
   جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور ارائه گزارش از اجرای مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه هیئت مدیره به منظور ارائه گزارش از اجرای مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه برگزار شد.
   در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز گزارشی از اقدامات و پیگیری های مدیریتی صورت گرفته به منظور ارتقای عملکرد مرکز و همچنین تعامل با دیگر نهادها و سازمان ها به منظور حل و فصل موضوعات مشترک ارائه کرد.
   در ادامه گزارشی از وضعیت اجرای مصوبات مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه ارائه گردید و حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه به ارائه توضیحات لازم در این خصوص پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.