مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان چابهار

   کد: 26459
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳
   زاهدان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان چابهار با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور و مدیر کل بنیاد مسکن استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان چابهار با حضور حجج اسلام رفیعی و مهدی نژاد معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و آقایان منبتی مدیرکل بنیاد مسکن و سهرابی مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی از همکاری و همراهی بنیاد مسکن تقدیر و گزارشی از وضعیت مسکن طلاب و روحانیون استان ارائه کرد.
   معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه درخواست کرد که بنیاد مسکن در پروژه‌های در حال ساخت و پوشش بافت‌های فرهنگی در خصوص موضوع مسکن طلاب با مرکز خدمات همکاری نماید.
   وی همچنین مساعدت در خصوص تأمین زمین برای ساخت مسکن را خواستار شد.
   در ادامه این جلسه مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان از همکاری بنیاد مسکن در پروژه‌های مسکن طلاب استان تشکر کرد.
   در پایان مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، تلاش در حوزه مسکن طلاب را کاری ماندگار و با ارزش خواند و تأکید کرد که در پروژه‌های در حال ساخت و تحت نظر بنیاد مسکن همزمان با ساخت مسکن برای عموم مردم در خصوص مسکن طلاب هم اقدام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.