مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی «تغذیه سالم» در خراسان رضوی

   کد: 26425
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
   مشهد/ کارگاه آموزش بهداشت و سلامت با موضوع «تعذیه سالم» به صورت مجازی و به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خراسان رضوی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، کارگاه آموزش بهداشت و سلامت با موضوع «تعذیه سالم» به صورت مجازی و به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خراسان رضوی برگزار شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان در این‌باره گفت: این دوره به صورت رایگان و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و سلامت خانواده‌های طلاب با محوریت آموزش اصول تغذیه سالم و با ارائه خانم یوسفی مقدم مسئول کارگاه تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.
   وی افزود: این وبینار با شرکت 70 نفر از طلاب و خانواده ی ایشان برگزار شد و مباحث هرم غذایی، انواع ویتامین ها و نقش آن در سلامتی و ایمنی بدن از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.