مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست مدیران نهادهای حوزوی آذربایجان شرقی با نماینده مجلس شورای اسلامی
   کد: 26392
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
   تبریز/ مدیران نهادهای حوزوی استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی مشکلات طلاب استان با نماینده مجلس شورای اسلامی تبریز دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، مدیران نهادهای حوزوی استان به منظور بررسی مشکلات طلاب با حجت الاسلام تاج‌الدینی نماینده مجلس شورای اسلامی تبریز و آذرشهر دیدار و گفت و گو کردند.
   در این دیدار که با حضور حجج اسلام موسوی مدیرکل مرکز خدمات و روشن تن مدیر حوزه علمیه برادران و محمدی مدیر حوزه خواهران استان تشکیل شد، مشکلات طلاب و روحانیون استان مطرح و برای رفع این مشکلات راهکارهایی از طرف مدیران نهادهای حوزوی ارائه گردید.
   حجت الاسلام تاج‌الدینی نیز ضمن تأکید بر تشکیل جلسات تخصصی برای پرداختن به موضوعات مشترک، نشست‌های مشورتی با طلاب را برای بررسی موضوع‌های حوزوی و مسائل فرهنگی و اجتماعی راهگشا دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.