مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات طلاب و روحانیون شهرستان هریس
   کد: 26380
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل و امام جمعه شهرستان هریس به منظور بررسی مشکلات طلاب شهرستان هریس دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجج اسلام موسوی مدیرکل مرکز خدمات این استان و نصرالله پور امام جمعه شهرستان هریس دیدار کردند.
   در این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشریح برنامه‌های مرکز خدمات، برای اجرای برنامه فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده‌های طلاب و روحانیون شهرستان هریس اعلام آمادگی کرد.
   امام جمعه شهرستان هریس نیز ضمن تشکر از خدمات مرکز و استقبال از ایجاد تحول در خدمت‌رسانی در قالب طرح هدفمندی خدمات، برخی از مهم‌ترین مسائل و مشکلات طلاب آن شهرستان را مطرح کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.