مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیاده‌روی اربعین «حرم تا حرم» در تبریز
   کد: 26377
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   تبریز/ پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیون تبریز به مناسبت اربعین حسینی از آستان مقدس امامزاده سید جمال(ع) تا امامزاده سید حمزه(ع) تبریز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عابدی معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در این باره گفت: پیاده‌روی خانوادگی «حرم تا حرم» در روز اربعین با مشارکت بیش از 800 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون تبریز با طی مسافت بین امامزاده سید جمال و تا سید حمزه علیهم‌السلام برگزار شد.
   وی ادامه داد: پس از اتمام برنامه پیاده‌روی نشست معرفت افزایی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قربانی و مدیحه‌سرایی مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام در صحن امامزاده سید حمزه برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.