مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور برگزار شد
   نشست مشترک مرکز خدمات و نهادهای سلامت‌محور آذربایجان شرقی
   کد: 26376
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   تبریز/ نشست مشترک معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و مدیرکل تأمین اجتماعی و مدیرکل بیمه سلامت استان و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و دکتر سمساری مدیرکل تأمین اجتماعی، دکتر مجیدی مدیرکل بیمه سلامت، حجت الاسلام خیری مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و دکتر درستی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان در نشست مشترکی، تعامل و هماهنگی بین نهادها و ارزیابی به موقع و بررسی مشکلات و خلأها و رفع سریع آنها را رویکرد اصلی مرکز خدمات و نهادهای ذی‌ربط عنوان کردند.

   دکتر حدادی منش ضمن تشکر از هماهنگی و تعامل سازنده با مرکز خدمات، ترویج فرهنگ بیمه‌ای را بین جامعه هدف ضروری دانست و در مورد آمار دو بیمه‌ای‌ها خواستار بررسی‌های لازم و به‌روز رسانی اطلاعات شد.
   وی در ادامه اهمیت تقدم پیشگیری بر درمان را در دو مقوله سنجش سلامت و آموزش بهداشت یادآور شد و بر افزایش سفیران سلامت در حوزه‌های علمیه تأکید کرد.
   دکتر سمساری مدیرکل تأمین اجتماعی استان نیز ضمن اشاره به لزوم هماهنگی و همکاری مطلوب با مرکز خدمات، به تبیین خدمات غیرحضوری 3070 و ثبت‌نام در سامانه "eservice" جهت ارائه خدمات غیرحضوری پرداخته و در نهایت اطلاع‌رسانی به جامعه هدف مرکز خدمات برای استفاده از این خدمات را خواستار شد.
   دکتر مجیدی مدیرکل بیمه سلامت استان هم در پایان به سامانه #1666* جهت استعلام سابقه بیمه اشاره کرد و خواستار اطلاع‌رسانی حذف دفترچه‌های سلامت و بروز رسانی اطلاعات هویتی و ارتباطی و مشاهده سوابق بیمه‌ای خود قبل از مراجعه به مراکز درمانی، به جامعه هدف شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.