مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی تفریغ بودجه سال 1399 مرکز خدمات در هیئت مدیره
   کد: 26331
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
   جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور ارائه گزارش از بودجه ابلاغی سال 1400 و بررسی تفریغ بودجه سال 1399 برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه هیئت مدیره به منظور بررسی بودجه ابلاغی سال 1400 مرکز و بررسی تفریغ بودجه سال 1399 برگزار شد.
   در این جلسه ابتدا رئیس مرکز گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های مدیریتی صورت گرفته به منظور ارتقای عملکرد مرکز همچنین تعامل با دیگر نهادها و سازمان‌ها به منظور حل و فصل موضوعات مشترک ارائه کرد.
   در ادامه، گزارشی از بودجه ابلاغی سال 1400 مرکز و سیاست‌های ابلاغی بودجه ارائه شد. سپس تفریغ بودجه سال 1399 مرکز ارائه گردید که پس از بحث و تبادل نظر به تصویب اعضای هیئت مدیره رسید.
   در پایان این جلسه اعضای هیئت مدیره از زحمات و تلاش‌های رئیس مرکز قدردانی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.