مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه ستاد بحران شورای نهادهای حوزوی آذربایجان شرقی تشکیل شد
   کد: 26321
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   تبریز/ جلسه ستاد بحران نهادهای حوزوی استان آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه کشور و مسئولان نهادهای حوزوی استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه بیان داشت: در کنار توجه به تمامی گروه‌های جهادی و پاسداشت فعالیت ایشان باید به طلاب جهادی فعال در عرصه مجازی نیز توجه ویژه‌ای کرد و ضمن برنامه‌ریزی برای ارتقای سطح دانش و توانمندی آنها به ساماندهی و هدفمند سازی این فعالیت پرداخت.
   حجت الاسلام و المسلمین بهمن وحدتی آراسته مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری حوزه علمیه گفت: با شروع همه‌گیری کرونا در سال ۱۳۹۸ در پیک اول حدود ۲۰ هزار و ۵۰۰ طلبه وارد میدان خدمت‌رسانی شدند و به خصوص پس از تأکید مقام معظم رهبری بر ضرورت رعایت مسائل شرعی در دفن اموات کرونایی، به تغسیل و تدفین اموات پرداختند.
   وی با بیان اینکه دشمن از راه فضای مجازی به بنیان خانواده‌ها آسیب وارد کرده است، عنوان کرد: نیاز است برای رفع معضلات و آسیب‌های فضای مجازی وقت بگذاریم و وارد میدان شویم که اسلام برای همه این مشکلات راه و چاره دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.