مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اساتید معمر حوزه از سرمایه‌های علمی و اخلاقی کشور هستند
   کد: 26319
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
   تبریز/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین طاها رضایی نژاد از اساتید معمر و مبرز حوزه تبریز، اساتید حوزه را سرمایه های علمی و اخلاقی کشور معرفی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، دکتر حدادی منش با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین طاها رضایی نژاد از اساتید مبرز حوزه تبریز، ضمن تکریم و پاسداشت مقام و زحمات ایشان در تربیت طلاب و شاگردان در عرصه دین و معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام، اساتید حوزه‌های علمیه را سرمایه‌های علمی و اخلاقی حوزه معرفی کرد و پاسداشت مقام و منزلت بزگان این عرصه را علاوه بر تکریم ایشان، معرفی الگوی برتر و تحکیم هویت طلبگی برای سایر طلاب و روحانیون دانست.
   حجت الاسلام خواجه معاون سلامت و امور بیمه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در این دیدار اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مرکز خدمات دیدار با علمای معمر در سراسر استان است، ولی این طرح در ایام شیوع بیماری کرونا با وقفه کوتاهی مواجه شده بود.
   وی ابراز امیدواری کرد با رفع مشکل کرونا، تکریم معمرین و خانواده‌های مرحومین با سرعت بیشتر و در کوتاه‌ترین زمان صورت گیرد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین رضایی نژاد با تشکر از زحمات کارکنان مرکز خدمات و طلب خیر و رحمت برای آنان، با اشاره به برخی از مشکلات طلاب، خواستار پیگیری مرکز برای رفع آنها شد.
   گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی جانشین معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور نیز حضور داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.