مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات از مدافعان سلامت تبریز

   کد: 26318
   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
   تبریز/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی با حضور در بیمارستان امام رضا علیه‌السلام تبریز از کادر درمان و مدافعان سلامت استان تقدیر کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و حجت الاسلام موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در بیمارستان امام رضا علیه‌السلام از زحمات و تلاش‌های مدافعان سلامت استان قدردانی کردند.

   حدادی منش در این دیدار روحیه جهادی و ایثار را بزرگترین سرمایه کادر درمان کشور دانست.
   دکتر دینه وری مدیر بیمارستان امام رضا علیه‌السلام ضمن تشکر از حضور مسئولین و طلاب و روحانیون جهادی در کنار کادر درمان بیان داشت: مردم شریف ایران ضمن رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی نباید از مناسبت‌ها و برنامه‌های مذهبی و اعتقادی غفلت کنند؛ چراکه امروز دشمن به دنبال استفاده از بهانه‌های متعدد برای ضربه زدن به باورهای دینی و اعتقادی مردم هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.